Movies
Ratings
2097
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.5
The Voice of Hind RajabRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Ivan the Terrible, Part IRated ★ 3.0
Send HelpRated ★ 3.0
24 FramesRated ★ 4.5
Little Amélie or the Character of RainRated ★ 3.5
StrikeRated ★ 4.0
Train DreamsRated ★ 3.5
SiratRated ★ 5.0
Hateshinaki ScarletRated ★ 2.5
The General LineRated ★ 3.0
Don't Die: The Man Who Wants to Live ForeverRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Passion of Joan of ArcRated ★ 5.0
Nouvelle VagueRated ★ 3.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
YojimboRated ★ 4.5
The Great FloodRated ★ 2.0