Series
Ratings
44
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Inspector KooRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
HawkeyeRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
Dr. StoneRated ★ 3.0
ChihayafuruRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Way Too Kawaii!Rated ★ 3.0- Vengeful SpiritRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0