Titles you rated
The Child in TimeRated ★ 4.0
Darkest HourRated ★ 4.0
My Best Friend Anne FrankRated ★ 2.5
Munich: The Edge of WarRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 3.5
The DigRated ★ 4.0
The Midnight SkyRated ★ 4.0
HolidateRated ★ 3.0
Our Planet: Behind The ScenesRated ★ 5.0
The Land of Steady HabitsRated ★ 3.5
The Invention of LyingRated ★ 4.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.0
Bad Boys for LifeRated ★ 2.5
RavenousRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5