Series
Ratings
19
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
After LifeRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 4.5
Thirty-NineRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
The English GameRated ★ 4.0
WanderlustRated ★ 4.5
The Hookup Plan Season 1Rated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 4.0- SilkRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5