Series
Ratings
86
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Ichikei's CrowRated ★ 3.5
Sonny BoyRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5
My Love Mix-Up!Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 0.5
Solo LevelingRated ★ 4.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
Let's Get DivorcedRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5