Movies
Ratings
398
The King's WardenRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
The Cursed: Insatiable DesiresRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The FallRated ★ 3.5
Salò, or the 120 Days of SodomRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 3.0
A Serbian FilmRated ★ 0.5
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Children of the SeaRated ★ 2.5
The Ballad of NarayamaRated ★ 4.0
WickedRated ★ 2.5
Tony TakitaniRated ★ 3.5
The Solitary GourmetRated ★ 3.0
CureRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 1.5