Titles you rated
Takopii's Original SinRated ★ 3.5- Soul EaterRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
The BoondocksRated ★ 4.5
KakeguruiRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
Gintama.Rated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Migi & DaliRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5