Series
Ratings
29
Komugi no Manpuku KiRated ★ 3.0
Naniwa no Ban-san! Oishi Oishi HashirimeshiRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
A Meal Makes Her Forget Special 2Rated ★ 4.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.5
Poker FaceRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 5.0
Yuri!!! on IceRated ★ 2.5
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0- GintamaRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0