Series
Ratings
30
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Move to HeavenRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5