Movies
Ratings
189
WarcraftRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 1.0
Me Before YouRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
Time RenegadesRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
The Lego MovieRated ★ 4.0