Movies
Ratings
1373
Frozen IIRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 0.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.5