Titles you rated
- The UglyRated ★ 2.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
M3GAN 2.0Rated ★ 1.5
A Bad Moms ChristmasRated ★ 4.0
Bad MomsRated ★ 4.0
CompanionRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 3.0
Road WarsRated ★ 2.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Okay! MadamRated ★ 1.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 2.5