Movies
Ratings
584
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 4.0
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 4.0
Desert of NamibiaRated ★ 4.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
Shrieking in the RainRated ★ 4.0
TestRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
18x2 Beyond Youthful DaysRated ★ 3.5
The Day a Pig Fell into the WellRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 3.5
NostalgiaRated ★ 4.0
WinnyRated ★ 4.0
FargoRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 4.0
Hot Summer NightsRated ★ 4.0
The BeachRated ★ 4.0