Movies
Ratings
34
TitanicRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 2.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0