Movies
Ratings
13
SecretRated ★ 5.0
Kids on the SlopeRated ★ 4.5
MinariRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.5- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5