Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
About FamilyRated ★ 3.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 3.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0- The Daechi ScandalRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5