Movies
Ratings
45
13 Going on 30Rated ★ 4.5
HerRated ★ 1.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 1.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.5
Scary MovieRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Crush and BlushRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 5.0
Rough NightRated ★ 5.0