Titles you rated
LetoRated ★ 4.0
The Tokyo Night Sky Is Always the Densest Shade of BlueRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
HerstoryRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 4.0
Claire's CameraRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0