Titles you rated
OrlandoRated ★ 5.0
We Live In TimeRated ★ 4.0
Ryuichi Sakamoto: DiariesRated ★ 4.5
Paris, TexasRated ★ 4.0
The People UpstairsRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Slide Strum MuteRated ★ 3.0
JulesRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 3.5
My Own Private IdahoRated ★ 3.0
SiratRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Die, My LoveRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Number OneRated ★ 3.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 3.5