Movies
Ratings
609
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 2.5
Bad Boys IIRated ★ 2.5
Seven DaysRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 3.5
GravityRated ★ 1.5
SilmidoRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 2.0- The Wife In RomanceRated ★ 1.0
The TargetRated ★ 2.5
JobsRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 1.5
My Sweet Orange TreeRated ★ 3.5