Movies
Ratings
282
BugoniaRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
TenRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
Left-Handed GirlRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0