Series
Ratings
220
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Black DovesRated ★ 4.5
The Good DoctorRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Beast in MeRated ★ 4.0
Dynamite KissRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.5
The Hunting WivesRated ★ 4.0
BootsRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- ToGetHerRated ★ 5.0