Movies
Ratings
47
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.5
Big MatchRated ★ 5.0
Fabricated CityRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.5