Movies
Ratings
349
The TerminatorRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
1408Rated ★ 5.0
Let Me InRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0