Movies
Ratings
239
Battle RoyaleRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 4.5
Die HardRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.5