Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.5- MY SWEETY BABYRated ★ 3.5
- Planet SpoiliaRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
OxygenRated ★ 1.5
Bird Box BarcelonaRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 1.5
The Great FloodRated ★ 2.0- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.5
StowawayRated ★ 2.5
The GodfatherRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 1.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0