Movies
Ratings
283
The King's WardenRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
The BeguiledRated ★ 3.0