Movies
Ratings
23
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
Nacho LibreRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 1.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 1.5
DerangedRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 2.5