Titles you rated
Park Hwa-youngRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
ExitRated ★ 5.0
Miss BaekRated ★ 5.0
MetamorphosisRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
Sausage PartyRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5