Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
Concrete MarketRated ★ 2.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Big DealRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
FlowRated ★ 4.0