Movies
Ratings
54
Fall in Love at First KissRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
HancockRated ★ 2.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Big BangRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0