Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 1.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The ContactRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Yves Saint LaurentRated ★ 3.5- DreamRated ★ 1.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5