Movies
Ratings
882
The Golden CompassRated ★ 2.5
Still LifeRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Black HoleRated ★ 4.0
Hardcore HenryRated ★ 1.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Neighbors 2: Sorority RisingRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 3.5
The BodyRated ★ 3.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 2.5
SouthpawRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 2.0
The GameRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Julia's EyesRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.5