Titles you rated
MankRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5- HumintRated ★ 1.0
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
WickedRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
WolfsRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5