Movies
Ratings
214
Frozen FeverRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 2.5
ChefRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0