Movies
Ratings
61
TranscendenceRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 4.5
CartRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0