Movies
Ratings
614
ForgottenRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
HereticRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 2.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
The Invisible WitnessRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5