Titles you rated
PassengersRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.0
AnacondaRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 1.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0