Movies
Ratings
176
TwilightRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0