Movies
Ratings
79
Tidal WaveRated ★ 0.5
A Letter to MomoRated ★ 2.5
HarmonyRated ★ 1.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.0
Radio StarRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 1.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5- Take OffRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.5