Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
EliteRated ★ 3.0
EliteRated ★ 3.5