Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The People UpstairsRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0- Run to the WestRated ★ 1.0
The King's WardenRated ★ 3.0- HumintRated ★ 4.0
EternityRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
People We Meet on VacationRated ★ 1.5
The Great FloodRated ★ 1.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5