Movies
Ratings
352
PenelopeRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 2.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.0
CluelessRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.0