Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 1.5
Hot BloodedRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Black AdamRated ★ 0.5
BelieverRated ★ 3.5
Seoul VibeRated ★ 0.5
Top GunRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Jurassic World: DominionRated ★ 1.5