Series
Ratings
16
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
My Sibling's RomanceRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0- RPG Densetsu HepoiRated ★ 4.0
- VS Knight Ramune & 40 FireRated ★ 4.0
- NG Knight Ramune & 40Rated ★ 4.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 0.5
My NameRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
Psychopath DiaryRated ★ 1.5
Band of BrothersRated ★ 5.0