Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
MaidRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 1.0