Movies
Ratings
203
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
AlienRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0