Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Korean Fried Chicken RhapsodyRated ★ 3.5- 냉면 랩소디Rated ★ 3.0
The Number You Have DialedRated ★ 3.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5