Movies
Ratings
574
Big WorldRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5- Love and LeashesRated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 4.0
Good MorningRated ★ 4.0
Every Day A Good DayRated ★ 2.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5