Titles you rated
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0
365 DaysRated ★ 1.0
LooperRated ★ 3.0
7500Rated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0
LeonRated ★ 1.0
UsRated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
ChefRated ★ 1.0
HerRated ★ 3.5
BraveRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
JokerRated ★ 2.0